GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Piedestal + ytterfoder 8548273
nr 854 8273
Piedestal + ytterfoder
Capo di Monte, höjd: 70 + 15 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 19:22:16
100 kr
150 kr